صادرات محصول تولیدی شرکت دانش بنیان منطقه آزاد انزلی به جمهوری آذربایجان
16 مهر 95 - 20:07  | 324 بازدید

دستگاه «آنالایزر کلر» تولیدی کنسرسیوم دانش محور کاسپین منطقه آزاد انزلی با کنار زدن رقبای اروپایی و آمریکایی موفق به صادرات محصول تولیدی به جمهوری آذربایجان جهت استفاده در تصفیه آب خانه های بزرگ این کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیل خبر، محمد تقی فرجی زاده مدیرعامل کنسرسیوم دانش محور کاسپین منطقه آزاد انزلی با بیان خبر فوق اظهار داشت: دستگاه مزبور از سوی «شرکت سیال ابزار دقیق میهن»  که از اعضای این کنسرسیوم است با نام تجاری SAMCO تولید شد که در غرفه سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه سال گذشته توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان مورد توجه وزارت آب و فاضلاب این کشور قرار گرفت و پس از ماه ها مذاکره در حالیکه در این زمینه رقبایی از کشور های امریکا، آلمان ،ایتالیا و چین داشت موفق به عقد قرارداد با این کشور شد.

وی افزود: در ۱۳ خرداد ماه سال جاری دستگاه آنالایزر کلر در بزرگترین تصفیه خانه جمهوری آذربایجان که به عنوان یکی از مدرنترین ایستگاه های اروپایی، تصفیه آب شرب شهر باکو را انجام می دهد با موفقیت نصب شد که با توافقات صورت گرفته طی ماههای آینده دستگاه های مورد نیاز این جمهوری از سوی وزارت آب و فاضلاب آن کشور AZAR SU به کنسرسیوم اعلام می شود

وی با قدردانی از مهندس مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان که با حمایت های لازم ،فرصت همراهی روابط عمومی سازمان در نمایشگاه بیزنس فروم ایران- آذربایجان به منظور حضور و بازاریابی محصولات تولیدی این کنسرسیوم را فرآهم نمود اضافه کرد: با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی ۲۵ شرکت عضو این کنسرسیوم که مشتمل بر شرکتهای فعال در حوزه های دانش بنیان می باشند در منطقه اقدام به ثبت شرکت و فعالیت کرده که در حال طی کردن مراحل انعقاد قرارداد زمین به منظور انجام تمامی امور تولیدی در محدوده این منطقه قرار داریم.

مدیرعامل کنسرسیوم دانش محور کاسپین منطقه آزاد انزلی با اشاره به رویکرد حمایتی سازمان منطقه آزاد انزلی از شرکتهای دانش بنیان در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: این قرار داد در ادامه  روند افزایش صادرات تکنولوژی به کشورهای همسایه با بهره مندی از مزایای منطقه آزاد انزلی است که در رقابت با کشورهای فوق موفق به اخذ تأییده از وزارت آب و فاضلاب جمهوری آذربایجان شد، موفقیتی که با رویکرد حمایتی سازمان منطقه آزاد انزلی و انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان این منطقه به دست آمد.

برچسبها : ،
به اشتراک بگذارید:

نظرات ارسالی:

نام: Chelsia 14 دی 1395 ساعت 01:10

It was dark when I woke. This is a ray of sunnihse. http://hkzguzppme.com [url=http://ezoldyy.com]ezoldyy[/url] [link=http://zzcvqgt.com]zzcvqgt[/link]

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Hank 13 دی 1395 ساعت 08:10

We codul've done with that insight early on.

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Aira 13 دی 1395 ساعت 01:10

You've got to be kidding me-it's so trnaapnrestly clear now! http://ajmzypie.com [url=http://wcfazu.com]wcfazu[/url] [link=http://niufimm.com]niufimm[/link]

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Lexus 11 دی 1395 ساعت 07:10

A perfect reply! Thanks for taking the trlebou.

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Elric 10 دی 1395 ساعت 02:10

Howdy just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images ar;en#8217&t loading properly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر بنویسید:

security code