تاکسی پیام چاپ
تشکیل پرونده قضایی برای 200 هزار تومان
20 مهر 94 - 00:07  | 423 بازدید

تاکسی پیام

تشکیل پرونده قضایی برای 300 هزار تومان

 

هنوز کاملا در تاکسی جابجا نشده که زنگ پیامک موبایلش به صدا در میآد. به محض اینکه پیامک رو می خونه مثل اسپند روی آتیش شروع می کنه به چک چک کردن. و بدون اینکه راننده یا سرنشینان دیگه ازش چیزی بپرسن میگه: آخه من در تعجبم، برای اقساط باقی مانده که جمعا 200 تا 300 هزار تومان میشه چندین بار بهم زنگ زدن یا مدام پیامک میدن و تهدید می کنن که در صورت تاخیر، پرونده قضایی برای من درست می کنن! آخه این واقعا مسخره است که به خودشان اجازه میدن چنین پیامک هایی برای مشتریانشان بفرستن. تازه اون هم یک صندوق نه بانک. حرفش به اینجا که می رسه یکی از مسافران میگه: خب از قدیم گفتن «قانون فقط برای ضعافست. چون اختلاس گران میلیاردی آزادن، ولی بانک ها و موسسات پیگیرمطالبات چند صد هزارتومنی و بعضا زیر 500 هزار تومنی هستن».

ولی مسافردیگه ای میگه: البته اگه هزار نفر مثل شما اقساط کوچک معوق داشته باشن، کلی پول میشه.

اما مسافرشاکی میگه: خب شما حساب کنین چقدر میشه، آیا مجموع این اقساط کوچک چند ده هزار تومنی و چند صد هزار تومنی به اندازه یک صدم مبالغی که اختلاس شده میشه؟ تازه جالب اینکه، این صندوق (که اخیرا تغییر نام داده)، سیستم دیگه ای راه انداخته و اون اینکه چند نفر رو آورده تا به مشتریان برای پیگیری مطالبات زنگ بزنن، اونا هم مدام مشغول این کار هستند، بعد برای خودشون قرار گذاشتن که حقوق این افراد رو ما ها پرداخت کنیم! لابد اصلا یادشان رفته که این صندوق برای حمایت ازاقشار آسیب پذیر راه انداری شده، اونوقت گرفتن پول اضافه این وسط چه معنی داره معلوم نیست! به احتمال زیاد بعد این آمار را به آمار اشتغالزایی شون اضافه می کنند و می گویند شغل درست کردیم!!

برچسبها : ،
به اشتراک بگذارید:

نظرات ارسالی:

نام: Tracen 14 دی 1395 ساعت 01:10

Ineenligtlce and simplicity - easy to understand how you think. http://zvhydjozt.com [url=http://fdvisglqv.com]fdvisglqv[/url] [link=http://mzuwaoxncin.com]mzuwaoxncin[/link]

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Chaas 13 دی 1395 ساعت 08:10

The paragon of uniddstanreng these issues is right here!

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Cherilynn 13 دی 1395 ساعت 02:10

The voice of raalnotiity! Good to hear from you. http://tkusbmqmru.com [url=http://vigcbv.com]vigcbv[/url] [link=http://fviprpwfe.com]fviprpwfe[/link]

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Donte 11 دی 1395 ساعت 08:10

That's a slick answer to a chlnaelging question

نظر دهید - پسندیدم 0

نام: Scout 10 دی 1395 ساعت 07:10

Hi! I’m at work surfing around your blog from my new iphone 3gs! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Carry on the ouaittndsng work!

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر بنویسید:

security code