دکتر محمد باقر نوبخت در رشت: چاپ
اگر برای اشتغال و رفاه مردم وعده داده می شود، راهکار هم ارایه شود
11 خرداد 96 - 15:03  | 430 بازدید

 

 

مجله گیلان امروز- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: صورتحساب حرف های درشت مخالفان علیه دولت، باید برای مردم ارایه شود و اگر در جایی از تامین معیشت، اشتغال و رفاه برای زندگی مردم سخنی به میان آمده و وعده هایی داده می شود، باید راهکارهای رفاه نیز ارایه شود.

به گزارش ایرنا دکتر نوبخت در جشنواره نشاط و امید در سالن یادگار امام رشت گشوده شدن گره بزرگ محاصره اقتصادی و شکستن دیوار تحریم ها علیه ایران اسلامی را افتخار بزرگ دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

سخنگوی دولت اضافه کرد: تکمیل راه آهن تهران به همدان و تهران به رشت و بسیاری دیگر از پروژه های مهم عمرانی، تنها اقداماتی در راستای توسعه فیزیکی در دولت یازدهم است.

وی پیروزی در مذاکرات هسته ای را گام بزرگ و موفق دیپلماسی ایران در دنیا دانست و افزود: دولت تدبیر و امید با حمایت قاطعانه مقام معظم رهبری و با پشتیبانی ملت غیور و همچنین برخورداری از فن مذاکره بین تیم دیپلماسی دولت، موفق شد حلقه بی رحمانه تحریم اقتصادی به دور ایران را در هم بشکند.

وی تصریح کرد: با همت دولتمردان دولت یازدهم، امروز پس از گذشتن از دوران سخت تحریم می توانیم به هر میزان که لازم است، نفت صادر کنیم.

معاون رییس جمهوری تاکید کرد: باید عملکردهای مثبت دولتمردان به مردم گزارش داده شود چرا که ورود هواپیما به ایران در شرایطی که مردم مجبور بودند به خاطر تحریم های ظالمانه با هواپیماهای فرسوده سفر کنند، بیانگر پیروزی ایران است.

دکتر نوبخت با اشاره به افزایش شش برابری اعتبارات دولت یازدهم در بخش ورزش نسبت به دولت گذشته گفت: هدف دولت تدبیر و امید، ارایه اعداد و ارقام نیست بلکه تمام تلاش دولت یازدهم در راستای فراهم سازی زمینه رفاه و امنیت و آرامش در میهن اسلامی است.

به اشتراک بگذارید:

نظر بنویسید:

security code